Wie zijn wij

Over case

mooi meer impact

CASE moedigt aan, geeft energie en duikt de diepte in. Creatief, verbindend, motiverend en grondig. Zo maken we impact voor jou en jouw merk. En dat zie je in alles terug. Als creatief communicatiebureau beginnen we ‘met niks’ en daarvan maken we voor jou het allermooiste met de meeste impact. CASE creëert sterke merken, mooie creaties en treffende campagnes.

We trekken alles en iedereen voor jou uit de kast, vakmannen en vakvrouwen. Met een hart voor marketing en communicatie. Grondig. Dus we zoomen in op jouw ambities en dromen. Zo komt CASE tot de kern van jouw merkidentiteit en merkkracht. Staat je strategie? Met beeld, taal en techniek bepalen we de beste creatieve vorm voor jouw vraagstuk.

Onze vakspecialisten staan voor je klaar. Altijd open voor nieuwe trends en toepassingen. Met jouw big picture voor ogen. CASE brengt je verder. CASE creëert voor de toekomst. Zodat jij, jouw afdeling marketingcommunicatie en jouw klanten meters maken. Nu en later.

Wat maken we bijvoorbeeld voor je? Arbeidsmarktcampagnes, brandguides, communicatiestrategieën, creatieve concepten, copy en content, contentkalenders, positioneringen, schrijftrainingen, sociale mediacampagnes en websites. Hele solide en WCAG-gecertificeerde websites.

CASE creëert samen. Zo maak jij het verschil.

Alexander

positionering (freelance)

Dineke

online marketing | social media strategie | contentmanagement

0318 – 25 45 11 dineke@casecommunicatie.nl

Arina

eventmanagement (freelance)

José

officemanagement | traffic | events

0318 25 45 00 jose@casecommunicatie.nl

Helen

communicatiestrategie | positionering

0318 25 45 01 helen@casecommunicatie.nl

Lineke

officemanagement | traffic | events

0318 25 45 00 lineke@casecommunicatie.nl

Rob

concept | design (freelance)

Noor

design (freelance)

Matthijs

online marketing | marketingstrategie (freelance)

Erik

development | websupport | content management

0318 25 45 10 erik@casecommunicatie.nl

Astrid

concept | copy | storytelling | schrijfcoaching

0318 25 45 07 astrid@casecommunicatie.nl

Wouter

concept | design | advies

0318 – 25 45 03 wouter@casecommunicatie.nl